TurgutreisRehberi aradıgınızı size göstermeye hazır. Zaten buradaysanız sizde bizler gibi bir Turgutreis gönüllüsüsünüz.. Sizleri beldenize güç vermeye davet ediyoruz. Öyle çok birşey değil esnaf iseniz ücretsiz işyerinizi eklemek., yaşayanı iseniz eklenmişlerde aradığınıza bakmak » Devamı için lütfen tıklayın..

Birimsoft Bilgisayar Bilişim Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

http://turgutreisrehberi.com/media/reviews/photos/thumbnail/400x300s/ae/09/f7/birimsoftkarepp-58-1546077855.jpg
Aralık 29, 2018    
 
0.0 (0)
681   0   10   0   0   0
 
Birimsoft
PC Satış & Yedek Parça
SSD
Teknik Destek
Veri Kurtarma
Kamera
Drone Çekimi
Ürün Fotoğraf Çekimi
Tasarım Baskı
Grafik Tasarım

Konumunuz

Ülkeniz
Adresiniz
Akçaalan Mah. Cumhuriyet Bulv. No:36/1 Turgutreis Bodrum/MUĞLA
Posta Kodunuz
48960
Latitude
37.01
Longitude
27.28

İletişim

Telefon Numaranız
02523827237
Teknik Hizmetler
Bilgisayar ile ilgili her alanda kendini geliştiren ve hemen hemen tüm alanlarda hizmet veren firmamız, kendi alt yapısını ve teknik ekipmanlarını da bu anlayışla yetiştirmektedir. İşimiz Teknoloji olduğu için yakından takip gerektirmektedir ve yakalayabilmek için de her gün kendimizi geliştirmeyi hedefledik. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için daha çok çalışmayı, daha çok öğrenmeyi ilke edindik. Hizmet standartlarımızı belirledik, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden kaliteli ve ekonomik işçiliği getirmeyi hedefledik.

Bilgisayar Tamiri
Bodrum sınırları içinde arızalanan bilgisayarlarınızı kapınıza kadar gelip yerinde yada teknik servisimizde tamir ediyoruz. Güvenlik açısından biryere bırakmak istemediğiniz bilgisayarlarınızı veya önemli dosya ve evraklarınızı yedek alarak evinizde veya işyerinizdeki bilgisayarınıza sizin yanınızda format atıyoruz. Parça değiştirme veya arıza problemleri olmadan yerinizde bilgisayarınıza onarma işlemleri gerçekleştiriyoruz. Diğer durumlarda bu işlemleri Teknik Servis Merkezimizde gerçekleştiriyoruz.

Veri Kurtarma
Yanlışlıkla mı sildiniz, harddiskiniz mi bozuldu ya da virüs mü bulaştı. Bilgilerinize ulaşamıyor musunuz? Harddiskten veri kurtarma işlemleri itina ile yapılmaktadır. Format attınız veriler gitti, resimleriniz kayboldu, bilgilerinize ulaşamıyorsanız Profesyonel data kurtarma işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Teknolojik ekipmanlarımız ve uzman kadromuz en kısa zamanda verilerinizi kurtaracaktır.

Uzak Masaüstü Desteği
Bilgisayar bilginizin yetersiz geldiği konularda teknik ekibimiz bilgisayarınıza sizin onayınız ile bağlanarak uzaktan teknik destek veya eğitim vermektedirler. Gelmemizi gerektirmeyecek durumlarda uzak bağlantı ile birçok problemi çözebilmekteyiz. Uzak masa üstü desteği ücretli olmakla birlikte sizin onayınızı gerektirmektedir. Uzaktan yardım talebi için TIKLAYIN ve teknik servisimizi arayarak sizi yönlendirmelerini bekleyin.

Donanım Çözümleri
Bilgisayar donanım problemleri ve çakışmaları sürekli başınızı ağrıtan bir konu ise bizi arayın. Bilgisayar donanım problemleri ve çakışmaları bilgisayarların bilgisizce toplanmasından dolayı oluşmaktadır. Bilgisayar donanımları birbirine uygun olarak toplanmalı, bu işi bilen kişilerin yapmaları gerekmektedir. Uygunsuz kullanılan donanımlar çalışsa bile biryerde problem çıkarmaları çok olağandır. Bu alanda profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca bilgisayar yavaşlaması gibi durumlarda genelde Format atalım düzelir mantığı kullanıcıların zihnine yerleşmiştir. Yavaşlamanın bir çok sebebi olabilir. Format atmadan çözülebilir. Böyle bir durumla karşı karşıyaysanız bizi arayın bilgisayarınızı inceleyelim.

Bakım ve Destek Anlaşmaları
Bakımsız bilgisayarlar sık sık arıza yapmaktadır ve kullanıcısının çalışmasını engellemektedir. Bu yüzden firmanızda elinizin altında bilgisayarcı çalıştırmak veya dışardan teknik destek almanız gerekmektedir. Biz de en hızlı teknik servisi verebilmek için çalışıyoruz. Bakım sözleşmelerimiz aylık olmakla birlikte her ay periyodik bakımlar yapıyoruz ve arızalanmaları en aza indiriyoruz.

Network Kurulumu
Şirketler arası veya şirket içi tüm ağ alt yapısını, server ve sunucu hizmetleri veriyoruz. Teknik destek ve eğitim hizmetlerimiz mevcuttur. Ağdaki bilgisayarlar arasında dosya paylaşımları, izin yönetimleri, ağınızın kablolama, sonlandırma ve montaj işlemleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Server ve Firewall Sistemler
Firmamız Şirket içi sunucu kurulumu yada var olan sistemin kontrolü ve eksiklerinin giderilmesi hizmeterinide vermektedir. Şirket içi Güvenlik sistemleri ve çok şubeli işletmelerde şubeler arası güvenli bağlantı konularında teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

PROFESYONEL HAVA ÇEKİMİ
Son zamanlarda drone çekimleri giderek yaygınlaşmış durumda, gelin sizin havadaki gözünüz biz olalım.
İstediğiniz yeri istediğiniz uzaklık ve açıdan çekiyoruz. İster Full HD ister 4K görüntü kalitesiyle size teslim ediyoruz.
Siz de bir drone çekimi istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

PROFESYONEL ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ
E-ticarette en önemli olan fotoğraftır. Birimsoft olarak; beyaz fonda, dekupe edip arka planı değiştirerek veya 360 derece ürün fotoğrafı çekmekteyiz.
Profesyonel ürün fotoğraflarıyla ürünlerinizi müşterilerinizin beğenisine sunup satış olasığınızı çok yüksek oranlara çıkarmanız sadece bir tık ötenizde!

TASARIM & BASKI
Kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, Amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm baskı ürünlerini tasarlıyor ve bastırtıyoruz.
Hadi siz de zaman kaybetmeden faydalanmaya başlayın!

Grafik Tasarım & Video Dizayn

Sistem Güvenliği

Güvenlik Çözümleri
Kamera Montaj ve Teknik Destek Hizmeti

Harita

Değiş Başlangıç/Varış

Üye eleştirileri

Bu tanıtım için henüz üye yorumu / eleştirisi yok

Zaten üyemisin? yada Hesap Oluştur
 
Powered by JReviews

Uyelerimizin Konumları